Ochranné pracovné prostriedky

Spoločnosť Limax LM, s.r.o. pracuje výhradne s dodávateľmi a výrobcami OOPP, ktorý patria medzi špičku v oblasti kvality a inovačného dizajnu. Nie sme iba odborníkmi na ochranné prostriedky, ale aj odborníkmi na „človeka“ pri práci chápajúci jeho potreby a situácie. Prednostne ponúkame výrobky DELTA PLUS, ktorý využíva pri vývoji OOPP technické knowhow vlastných expertov z jednotlivých odborov, spoločne s profesionálmi v oblasti bezpečnostného inžinierstva.

Presunom technických prvkov z oblasti športu a z oblečenia na voľný čas, prinášajú do oblasti OOPP pre konečného užívateľa pohodu a pohodlie bez obmedzenia.

Všetky výrobky sú prísne kontrolované podľa Európskej direktívy pre kvalitu a bezpečnosť pracovných prostriedkov podľa ED 89/686/EHS, väčšina výrobných závodov je akreditovaná certifikátom systému kvality ISO9001-2000.

Prostredníctvom vyspelej a modernej logistiky v rámci celého sveta (v Európe 4 logistické centrá ) majú naši zákazníci prístup k celému sortimentu pri objednávke niekoľkých alebo niekoľko tisíc kusov bez akéhokoľvek čakacieho termínu.
V prípade záujmu o tieto produkty Vám radi spracujeme cenové ponuky, zabezpečíme Vám potlač pracovného odevu prípadne iné doplnenie podľa Vašich individuálnych požiadaviek.

Veríme, že naše výrobky Vás ochránia a zabezpečia prirodzený komfort a úžitok.