Exkluzívne sady

Sladká reklama

Určite by sa len veľmi ťažko hľadal človek, ktorého by nepotešil sladký darček a ak to môže byť zároveň aj spôsob Vašej prezentácie, veľmi radi Vám ho sprostredkujeme! Dodávame vysoko kvalitnú čokoládu vo forme reklamných a darčekových predmetov, ktoré pritiahnu všetky oči. Roztavená čokoládová hmota odlievaná do foriem už len čaká na zabalenie do Vami navrhnutých obalov. Niektoré produkty sú pre Vás dokonca vyrábané ručne, napríklad lahodné čokoládové pralinky. Nové produkty a nápady nás stále posúvajú vpred, v ústrety Vašej stále vyššej a vyššej spokojnosti. Preferujete mini čokoládové tabuľky, lákavé pralinky, chutné žuvačky či cukríky? Toto všetko pre Vás vieme dodať s možnosťou potlače vlastným dizajnom. Nechajte sa zlákať bielou, mliečnou, horkou či extra horkou sladkou reklamou.

Darčekové sady s čajom

Čaj sa považuje za lahodný a zdravý nápoj, ktorý poteší telo i myseľ. Pitie šálky čaju je ako rituál, ktorý nás prinúti spomaliť a dostať sa do rovnováhy. Chladné dni a dlhé zimné večery sú ako stvorené na šálku výborného čaju. Venujte aj Vy tento unikátny a kvalitný produkt Vašim klientom a uctite si ich nádhernou darčekovou sadou s čajom.  Dodáme Vám exkluzívne darčekové sady, vďaka ktorým sa pitie čaju stane zážitkom. Tie najkvalitnejšie sypané čaje sú balené s krásnymi a originálnymi doplnkami, ktoré chvíle pri šálke čaju dokonale spríjemnia.

Včelovina, Medovina

Včelovina je prémiová medovina vyrobená z troch druhov medu. Vyrába sa unikátnym spôsobom fermentácie pri nízkych teplotách 17 °C. Zaraďuje sa medzi vysoko kvalitné a zdraviu prospešné nápoje. Med, voda a majstrovstvo včelárov tvoria základ lahodnej Včeloviny. Včelovina od našich slovenských  výrobcov je držiteľom mnohých ocenení zo svetových  súťaží, chutná je vychladená s plátkom citróna i zohriata počas zimných mesiacov. Venujte tento vzácny produkt ako reklamný darček pre svojich klientov, s prezentáciou Vášho loga na rôzne spôsoby.

medovina Včelovina – darčekové balenia.

Prezentujte svoje logo!

  • gravírovanie loga na fľašu, alebo na drevený stojan
  • pieskovanie fľaše
  • sieťotlač - možnosť potlače na fľašu
  • komplimentka / visačka s Vaším logom